Informačný systém KARAT

IS KARAT je komplexný ERP podnikový informačný systém určený hlavne pre riadenie stredne veľkých a veľkých organizácií a spoločností. Je vyvíjaný s dôrazom na otvorenosť, vďaka ktorej umožňuje nielen rýchlu a kvalitnú implementáciu, vrátane tvorby zákazníckych modulov, ale tiež dáva možnosť každému užívateľovi vytvárať si svoje vlastné užívateľské nastavenia.

Prednosti IS KARAT

Stabilný systém overený praxou

IS KARAT je na trhu viac ako 30 rokov a využíva ho viac ako 11 000 užívateľov. IS KARAT dbá na bezpečnosť firemných dát, konzistenciu údajov, aj vysoký výkon.

Modularita a prispôsobivosť

Zo širokej škály modulov si vyberte tie, ktoré Vám pomôžu zjednodušiť a zrýchliť kľúčové procesy vo vašej podnikateľskej činnosti.

Otvorenosť a škálovateľnosť

Vytvárajte si vlastné zostavy, formuláre, prehľady, nastavte si svoj KARAT pomocou bohatých nástrojov lokálnej konfigurácie, či si nechajte naprogramovať celkom nové funkcionality.

Mobilný klient

Umožňuje prácu na dotykových zariadeniach typu mobilný telefón alebo tablet. Jedná sa o plnohodnotnú aplikáciu IS KARAT s podporou väčšiny štandardných i firemných funkcionalít zákazníka.

Cenová dostupnosť

Zaujali vás výhody IS KARAT a zaujíma vás, koľko stojí? Po bezplatnej konzultácii o Vašich predstavách a požiadavkách Vám radi navrhneme najprínosnejšie riešenie a nezáväznú cenovú kalkuláciu.

Ukážka IS KARAT

Dotykové terminály

Naša aplikácia pre výrobné a skladové procesy prepojená s IS KARAT.

Výroba

Komplexná správa výrobných procesov od zobrazenia plánu práce, cez odvádzanie výrobných operácii, evidencie prestojov, príjmu a výdaja materiálu, až po históriu výkazov práce.

Sklady a expedícia

Efektívna evidencia skladových procesov pomocou prenosných dotykových terminálov vybavených čítačkou čiarových kódov pokrývajúca inventúru, príjem a prevod tovaru, expedíciu, prehľad stavu zásob či tlač štítkov.

Prehľad výroby

Vizualizácia výsledkov plánovania v kombinácii s aktuálne prebiehajúcim stavom výroby v podobe prehľadného kanbanu. Poskytuje komplexný prehľad o stave výroby a dostupnosti zdrojov.