O nás

Spoločnosť STEP software s.r.o. vznikla v roku 1994, pričom jej pôsobenie možno datovať už od roku 1991. 

Vývoj programov pre jednoduché účtovníctvo a mzdy

Firma sa od svojich počiatkov zaoberala vývojom ekonomických aplikácií pre malé a stredné firmy. Detailne prepracovaným programom pre skladové hospodárstvo, užívateľsky jednoduchým programom MZDY a ďalšími špeciálne vyvinutými programami na zákazku si firma držala stabilné miesto v informačných technológiách.

Tvorbou prívetivého programu pre jednoduché účtovníctvo /STEP2000/, účtovníctva pre farské úrady /STEP2002/ a podvojného účtovníctva /TyrkIS/ sa spoločnosť zaradila medzi vážnych dodávateľov informačných systémov. 

KARAT partner

Pre dodávky rozsiahlych informačných systémov sa spoločnosť stala v roku 2005 KARAT partnerom firmy KARAT Software a.s., Přerov, čím dokáže pokryť požiadavky na ucelené riešenie potrieb aj veľkých firiem. Vďaka nášmu zázemiu certifikovaných implementátorov a množstvu implementácii sme každoročne oceňovaní ako najlepší KARAT Solution partneri v Slovenskej republike. 

Naše prednosti

Spoľahlivosť a odbornosť

Dávame našim klientom prospech zo svojich skoro 30-ročných skúseností a odborných znalostí v oblasti. Dbáme na neustále vzdelávanie našich zamestnancov.

Pochopenie lokálneho trhu

Ako slovenská firma máme lepšie pochopenie lokálnych potrieb, legislatívy a trhových trendov. Náš blízky kontakt s výrobcom IS KARAT nám umožňuje rýchlo reagovať na požiadavky klientov a zabezpečiť kvalitné dodanie a podporu produktov.

Osobný prístup a dlhodobé vzťahy

Zameriavame sa na budovanie dlhodobých vzťahov s klientami založených na dôvere a spokojnosti.

Flexibilita a riešenie na mieru

Naše služby a riešenia nastavujeme individuálnym potrebám a požiadavkám klientov, čím poskytujeme ucelené riešenia na mieru.

Zákaznícka podpora

Okrem telefonickej hot-line podpory disponujeme webovým portálom ALITEO, ktorý našim klientom umožňuje zadávanie a sledovanie stavu riešenia ich požiadaviek.